Call to us 0902500760

Close (x)

Bezpečná platba

Bezpečnosť platobnej brány

Bezpečnosť zohráva kľúčovú úlohu vo všetkom, našu platobnú bránu zabezpečuje služba GoPay. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu GoPay sú zabezpečené podľa najvyšších bezpečnostných štandardov a všetky prenášané a ukladané informácie sú vždy šifrované.

PCI DSS

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) je súbor pravidiel, podľa ktorých majú sprostredkovatelia platieb (a teda aj GoPay) pracovať s citlivými platobnými informáciami, aby zabránili ich zneužitiu. Tieto pravidlá vznikli na popud kartových asociácií ako VISA a Mastercard, sú medzinárodne uznávané a prakticky každá organizácia, ktorá procesuje platby kartami, sa nimi musí riadiť. V júli 2016 sme prešli nezávislým auditom, ktorý potvrdil, že GoPay je v súlade s bezpečnostným štandardom PCI DSS verzie 3.1. Teraz každoročne súlad so štandardom obhajujeme (PCI DSS verzia 3.2.1). GoPay je prvou českou platobnou bránou, ktorej riešenie je certifikované proti najprísnejšiemu medzinárodnému bezpečnostnému štandardu.

HTTPS

Pri platbe s platobnou bránou GoPay sú vždy všetky prenášané informácie medzi jednotlivými stranami šifrované 128-bit SSL/TLS. Pravidelne vykonávané audity bezpečnosti, používaných certifikátov a bezpečnostných autorít, ktoré využívame.

Nakladanie s dátami

Bezpečnosť a manipulácia s dátami, najmä platobných kariet, je v GoPay jednou z najvyšších priorít. Ukladajú sa iba platobné karty s overeným prístupom vlastníka, a to vždy v kombinácii s overeným číslom mobilného telefónu a e-mailovej adresy.

Prečítajte si, ako zaobchádzame s údajmi platobných kariet.

Naše bezpečné platby 

S použitím SSL

Pomocou Visa/Mastercard/Paypal

Máte problémy s platbou? skúste pozrieť nápovedu na stránkach platobnej brány. 

Menu